KURUMSAL

TARİHÇE

1996 yılında başlayan dünyanın önde gelen markalarıyla devam eden sektör tecrübemiz,SATIŞ ve SATIŞ SONRASI HİZMETLER konusundaki yeterlilik ve güven sürecini tamamladıktan sonra şirketleşme süreciyle sektörde lider olma hedefine dönüştü.Çeşitli markaların yetkili bayiliğini yaptıktan sonra yolumuz 2013 yılında 53 yıllık sektör tecrübesine sahip Aydın Trafo Kompresör ile kesişti.

Bugün 23 YILLIK YILDIRIMSAN KOMPRESÖR ve 59 YILLIK AYDIN TRAFO KOMPRESÖR tecrübesiyle,7500 m2’si kapalı,toplamda 10.000m2 alan üzerine kurulu fabrikamızda üretilen CE , TSE , ISO 9001-2008 kalite ve yeterlilik belgelerine sahip ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

VİZYONUMUZ

Basınçlı hava sektöründe SATIŞ ve SATIŞ SONRASI HİZMETLER alanında zaman sınırı olmadan , her zaman en kaliteli  ve en hızlı hizmeti vermek.     

MİSYONUMUZ

Teknolojiyi sürekli takip ederek,iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceğini şekillendirmekte, Müşterilerimize en verimli yatırımları yatırımları yaptırarak büyüme hedeflerinde rol almak.

HEDEFİMİZ

Yenilenen ürünlerimiz ve sürekli büyüyen profesyonel kadromuzla,her zaman en hızlı ve işletmeler için en karlı çözümleri üreterek sektörde lider olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak adına,satış anındaki uzman kadromuz ile doğru tespitleri yaparak karlı yatırımlar yaptırmak ve  kaliteli-orjinal yedek parçalarla  zaman sınırı olmadan verilen servis hizmetini çalışanlarımızın katılımları ile her yıl 4 kez verilen eğitimlerle devamlı kılmak.